Narzuty

Filtry

Tylko nowości
Tylko promocje

Narzuty na łóżko do sypialni


Tak z naszymi narzutami na łóżko to możliwe!! Centralnym punktem każdej sypialni jest łóżko, dlatego nie należy bagatelizować sprawy jego wyglądu.
Najczęściej łóżko znajduję się na środku sypialni, nic więc dziwnego, że nasz wzrok skupia się w szczególności na nim. Warto więc zadbać o jego estetykę. 

Na pierwszy rzut oka będzie miała na to wpływ narzuta na łóżko, którą powinno się dobrać do wystroju sypialni. Ma ona za zadnie chronić naszą pościel, warto aby była ona praktyczna. Narzuty jakie oferujemy to narzuty bawełniane na łóżko, narzuty patchwork

Narzuta na łóżko

Mogą być grubsze, futrzane lub przypominające welur. Są również takie, które wręcz odwrotnie, mają powłokę zupełnie gładką. Przed zakupem narzuty na łóżko warto zastanowić się nad potrzebnym nam rozmiarem.  W nasze ofercie znajdziecie narzuty na łóżko do sypialni w takich rozmiarach jak 170x210, 200x220, 220x240 oraz w różnych wzorach i kolorach. 

Sprawdź również naszą ofertę na koce do sypialni oraz ANYA narzuta dwustronna 170x210 kremBawełniana narzuta 160x220 SZARA


 


 
© 2019 zik.pl
wszelkie prawa zastrzezone
wykonanie: Sklepy internetowe: