Jadalnia

Jadalnia to miejsce, w którym nabieramy energię do życia i działania.
Oferujemy Ci nakrycia stołu i zastawę, które podkreślą jakość serwowanych dań.

 
P1260643_.jpg

Obrus haftowany 130x170 szary

144,00 zł
  • Numer katalogowy: bh146
szt.
P1260643_.jpg

Obrus haftowany 150x220 szary

169,00 zł
  • Numer katalogowy: bh146
szt.

Coraz popularniejsze w Polskich mieszkaniach stają się otwarte jadalnie. Może to być jadalnia w salonie, jadalnia w kuchni albo w ramach jednej, dużej strefy dziennej, w skład której wchodzą i kuchnia, i salon.
 

Nowoczesne wnętrza to prostota designu, funkcjonalność, a także aranżacja pełna światła i przestrzeni. Dlatego właśnie otwarte jadalnia to jeden z ważniejszych wyznaczników w nowoczesnym stylu. Zazwyczaj jest to salon z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Takie rozwiązanie z powodzeniem można zastosować nawet w małej kawalerce, a co ważniejsze jest to wskazane. Bowiem w ten sposób udaje nam się optycznie powiększyć wnętrze. 
 

Jadalnia a dekoracje

Wystrój jadalni wcale nie musi być nudny jak również typowo „kuchenny”. Odrobina kreatywności, pomysł trochę siły do działania i mamy miejsce, do którego chętnie będziemy wracać każdego dnia nie tylko po to, by spożywać posiłki, ale także, by po prostu porozmawiać i pobyć ze sobą. Nasze aranżacje i wizje możemy dopracować dzięki licznym dekoracjom dostępnym w naszym sklepie. Są to głównie obrusy, bieżniki, serwety, serwetki.

© 2019 zik.pl
wszelkie prawa zastrzezone
wykonanie: Sklepy internetowe: